Nemáte zapnutý javascript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje.
Bez zapnutého javascriptu tieto stránky nebudú korektne fungovať.
Prosím zapnite si javascript alebo aktualizujte svoj prehliadač.

Vítejte v aplikaci REGISTRACE A SPRÁVA SLUŽEB pro satelitní internet Astra2Connect


Online aplikace REGISTRACE A SPRÁVA SLUŽEB slouží pro registraci a správu zákazníků a služeb satelitního internetu ASTRA2Connect. Prostřednictvím této aplikace si zákazníci Skylink mohou online spravovat a předplácet službyA2C. Služby lze přímo v aplikaci zaplatit platební kartou nebo u vybraných bank online přes internet-banking. Objednané služby jsou aktivní do několika minut po zaplacení.

Přihlášení zákazníka


Namísto Přihlašovacího jména (Login) použít Email
 
Login (Přihlašovací jméno)* Email
Heslo *

* Modře podbarvené políčka jsou povinné

Společnost Towercom, a.s. ukončuje ke dni 15.07.2016 poskytování Služby oboustranného připojení k Síti Internet (ASTRA2Connect) prostřednictvím satelitu. Nová registrace zařízení již není možná.
V případě dotazů se prosím obraťte na e-mail: a2c@towercom.sk

Pokud už máte služby registrovány v miulosti písemným registračním formulářem a chcete si vytvořit svůj užívatelský účet v této webové aplikaci, navštivte sekci Získat zákaznický účet

Pokud se Vám proces získaní přihlašovacích údajů nedaří, napíšte svůj požadavek formou emailu na a2c@towercom.sk . Do textu napište registrační údaje, které znáte (užívatel karty, adresa, celé číslo karty a vaše telefoní číslo) a my Vám účet vytvoříme, pokud budou údaje shodné nebo podobné se zákaznickou databází Skylink.

Pokud si chcete jen překontrolovat (bez přihlašování), zda je Váš modem aktivní a jaké má aktivovány služby, navštivte sekci Kontrola modemu

Děkujeme, že používáte naše služby.

Zákaznický servis